رسم مسلمانی

عده‌ایی گویند او مولود روز دوازدهم ربیع الاول است و عده‌ایی دیگر معتقدند مولود روز هفدهم ربیع الاول است. اختلاف است فقط در چند روز. و دشمن!!! با حیله‌گری و زیرکی موزیانه این اختلاف چند روزه را بهانه‌ی قوم بنی‌اسرائیلی کرده و تفرقه می‌افکند تا حدی که اگر می‌توانستند می‌گفتند شما اصلا از ادیان جداگانه هستید!!! و بی‌شرمانه شیعه و سنی را دشمن هم نامیدند و بر طبل جنگ میان آنها کوبیدند که چه؟ پیامبر هرکدامتان در روز جداگانه‌ایی متولد شده است!!!

و آنگاه که پیر و مرشد ما حضرت خمینی رحمةالله‌علیه این چند روز را روزهای وحدت نامید تمام نقشه‌هایشان را نقش بر آب کرد. هرچه رشته بودند پنبه شد.

و اما دشمن… همچنان بیکار ننشسته و نقشه‌های پلید طراحی می‌کند. مشتی حیوان‌صفت و خون خوار را تربیت کرده و به عنوان مسلمان به جهانیان معرفی می‌کند، که ببینید این است اسلام!!! این‌ها مسلمانند!!!

اشتراک گذاری این مطلب!

این چه مسلمانی است که مسلمان می‌کشد؟ این‌ها که علناً حرام‌‌ترین حرام خدا را حلال و حلال‌ترینش را حرام اعلام می‌کنند و وحشیانه می‌کشند و می‌دردند و غارت می‌کنند، چه شباهتی به اسلام دارند؟ اسلامی که پیامبرش مهربان‌ترین پیامبران نسبت به قومش بوده و همواره سفارش به عطوفت، مهربانی و خوش خلقی کرده است.

اما دشمن می‌داند و می‌بیند که این تیرش هم( به حمد خدا و به عنایت پیامبرش) به خطا رفت. فرماندهان و مدافعانمان اعم از هر دین و مذهبی قهرمانانه این بزدلان را نابود کرده و می‌کنند تا آخرین نفرشان.

نهایتاً این که حضرت محمد صلی‌الله‌علیه‌و‌آله در چه روزی متولد شده‌اند مسئله‌ی مهم و تاریخی است اما آنچه که مهم‌تر است راهش، هدایتش، معجزه‌اش و وجود مبارکش است.(که خدا را برای این نعمت هر چه شکر گوییم کم است).

رسم مسلمانی، مسلمان بودن است… رسم مسلمانی عطوفت، مهربانی و رحمت است فارق از هر نژاد و رنگ و مذهبی.

نوشته شده توسط مدیر وبلاگ اسما

اشتراک گذاری این مطلب!

نظری موجود نیست
نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.
بدعالی
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots.
عبارت امنیتی فوق را بازنویسی نمائید. (غیرحساس به حروف کوچک و بزرگ)